Konferencija ,,Neurofiesta: nuo tyrimų iki kasdienybės“

Jonavos g. 66, Kaunas

Šių metų balandžio 13 d. Lietuvos psichologijos studentų asociacija (LiPSA) organizuoja trečiąją neuropsichologijos konferenciją ,,Neurofiesta: nuo tyrimų iki kasdienybės“. Konferencijos metu neuropsichologijos mokslo atstovai ir praktikai skaitys pranešimus įvairiomis neuropsichologijos temomis. Bus aptariami neuropsichologiniai procesai ir jų pokyčiai senėjimo procese, kognityvinės funkcijos pro neuropsichologijos akinius bei kitos temos – tikra neurofiesta!

Neuropsichologija – perspektyvi ir auganti psichologijos mokslo sritis, tirianti psichikos funkcijas, nagrinėjanti smegenyse vykstančius procesus ir jų poveikį mūsų elgesiui. Tai ypač svarbu norint suprasti kaip mes veikiame ir kaip galime geriausiai gydyti ir vykdyti prevenciją įvairiems sutrikimams. Galima pastebėti, kad neuropsichologija užima vis didesnę vietą psichologijos moksle, tad vienas šios konferencijos tikslų – didinti susidomėjimą šia sritimi ir dalintis žiniomis įvairiomis, su neuropsichologija susijusiomis temomis.

Konferencijos data: 2024 m. balandžio 13 d. (šeštadienis)
Laikas: nuo 10:00 val. iki 18:00 val.
Konferencijos vieta: Vytauto Didžiojo universitetas, Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66, Kaunas).

Konferencijos kaina:
LiPSA nariams – 5 Eur;
LJS „Žingsnis“, LiMSA, TJA, LMS, Ateitininkų federacijos, Lietuvos liberalaus jaunimo, ELSA Lietuva, LPS nariams – 7 Eur;
Visiems kitiems, kurie nepriklauso nurodytoms organizacijoms – 10 Eur.

REGISTRACIJOS FORMA

_______

Ši veikla yra projekto ,,Laikas pokyčiams su LiPSA“ veiklos dalis. Veikla dalinai finansuojama Jaunimo reikalų agentūros pagal Jaunimo koordinacinės veiklos ir jaunimo politikos plėtros tikslinės programos bei jaunimo organizacijų stiprinimo veiklos programų finansavimo 2023–2024 metais konkursą.