Absolventai

SMF DIPLOMAI 2022

Labai džiaugiamės, kad mūsų fakultetas turi gilias tradicijas, palaikant ryšį ir kuriant bendrystę su absolventais. Šie žmonės yra svarbi mūsų bendruomenės dalis. Tai mūsų stiprybė ir pasididžiavimas.

  • SMF tinklapyje dalinamės savo absolventų Sėkmės istorijomis. Kviečiame absolventus prisiminti savo studijų laikus bei papasakoti apie dabartinį profesinį kelią, patiriamus džiaugsmus ir iššūkius.
  • SMF tinklapyje rasite informaciją apie fakultete veikiančius absolventų klubus. Kiekvieno klubo veikla unikali, turinti savas tradicijas ir istoriją. Dalyvaudami klubų veikloje absolventai turi galimybę dalintis savo profesine patirtimi, kelti kvalifikaciją, patirti bendrystę.
  • Visus SMF absolventus kviečiame registruotis Alumni ID platformoje. Ši interaktyvi platforma skirta išlaikyti ir stiprinti tarpusavio ryšius. Naudodamiesi ja absolventai gali greitai rasti jiems aktualius universitete vykstančius renginius, naujienas, pasinaudoti universiteto teikiamomis paslaugomis ir naudomis.  Tai erdvė, kurioje galima drąsiai keistis idėjomis, susirasti savo studijų draugus, bendrauti. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.vdu.lt/lt/vdu-absolventams/