Studijų programų komitetai

Socialinių mokslų fakulteto vykdomų bakalauro studijų programų komitetai:

Psichologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2021 11 18 dekano potvarkiu Nr. 02

  1. doc. dr. Viktorija Čepukienė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Auksė Endriulaitienė
  3. prof. dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė
  4. doc. dr. Rytis Pakrosnis
  5. dr. Rasa Markšaitytė
  6. dr. Justina Slavinskienė
  7. Aušra Griciūtė (socialinė partnerė)
  8. Rūta Butkutė (socialinė partnerė)
  9. Teresė Janulevičienė (socialinė partnerė)
  10. Marytė Prūdnikova (studentų atstovė)
  11. Kasparas Garšvas (studentų atstovas)
  12. Mindaugas Žukaitis (studentų atstovas)
  13. Karolina Šukytė (studentų atstovė)
  14. Kamilė Andruškaitė (studentų atstovė)
  15. Tadas Vadvilavičius (absolventų atstovas)

Socialinio darbo studijų programos komitetas, patvirtintas 2022 02 07 dekano potvarkiu Nr. 002a

  1. dr. Julija Eidukevičiūtė (komiteto vadovė)
  2. dr. Gedas Malinauskas
  3. dr. Roberta Motiečienė
  4. dr. Dovilė Daugėlienė
  5. Lina Bartusevičienė
  6. Ilona Klimantavičienė (socialinė partnerė)
  7. Kęstutis Vaišnora (socialinis partneris)
  8. Ernesta Petruškevičienė (socialinė partnerė)
  9. Jolanda Marčiukonytė (studentų atstovė)
  10. Gustė Abromavičiūtė (studentų atstovė)
  11. Kamilė Gendvilaitė (studentų atstovė)
  12. Valentinas Švagždys (studentų atstovas)
  13. Edita Ablačinskienė (absolventų atstovė)
  14. Lina Bartnikaitė (absolventų atstovė)

Socialinių mokslų srities Sociologijos krypties Sociologija ir antropologija bei Visuomenė, kultūra ir komunikacija bakalauro studijų programų komitetas, patvirtintas 2022-03-14 dekano potvarkiu Nr. 007

  1. dr. Apolonijus Žilys (komiteto vadovas)
  2. doc. dr. Kristina Šliavaitė
  3. doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė
  4. doc. dr. Jūratė Imbrasaitė
  5. dr. Giedrė Baltrušaitytė
  6. dr. Daiva Bartušienė
  7. prof. dr. Kristina Juraitė
  8. Daiva Baranauskė (socialinė partnerė)
  9. dr. Živilė Kėrytė  (socialinė partnerė)
  10. Jorūnė Chraptavičiūtė (studentų atstovė)
  11. Jakub Dynko (studentų atstovas)
  12. Asia Vaccher (studentų atstovė)
  13. Dovilė Vainorė (absolventų atstovė)
  14. Vytautas Kirka (absolventų atstovas)

Socialinių mokslų fakulteto vykdomų magistrantūros studijų programų komitetai:

Organizacinės psichologijos  studijų programos komitetas, patvirtintas 2021 10 27 dekano potvarkiu Nr. 25

  1. prof. dr. Auksė Endriulaitienė (komiteto vadovė)
  2. doc. dr. Loreta Gustainienė
  3. prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė
  4. doc. dr. Aurelija Stelmokienė (absolventų atstovė)
  5. doc. dr. Kristina Kovalčikienė (absolventų atstovė)
  6. Rosita Lekavičienė (socialinė partnerė)
  7. Jurgita Lemešiūtė (socialinė partnerė)
  8. Vilija Slavickienė (socialinė partnerė)
  9. Dovilė Rimšaitė (socialinė partnerė)
  10. Justina Gaubė (socialinė partnerė)
  11. Rūta Jocytė (socialinė partnerė)
  12. Edvinas Lučkauskas (studentų atstovas)
  13. Modesta Morkevičiūtė (studentų atstovė)
  14. Tadas Vadvilavičius (studentų atstovas)

Mokyklinės psichologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2021 10 01 dekano potvarkiu Nr. 020

  1. dr. Jurga Misiūnienė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė
  3. doc. dr. Visvaldas Legkauskas
  4. doc. dr. Viktorija Čepukienė
  5. doc. dr. Laura Šeibokaitė
  6. dr. Rasa Markšaitytė
  7. Rita Margarita Juknienė (socialinė partnerė)
  8. Lydija Merfeldienė (socialinė partnerė)
  9. Gintautė Jegorovaitė (studentų atstovė)
  10. Vaiva Daniūnaitė (studentų atstovė)
  11. dokt. Ugnė Paluckaitė (absolventų atstovė)

Socialinės antropologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2021 09 06 dekano potvarkiu Nr. 19

  1. doc. dr. Kristina Šliavaitė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Vytis Čubrinskas
  3. asoc. prof. dr. Neringa Klumbytė
  4. doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė
  5. doc. dr. Jolanta Kuznecovienė
  6. dr. Kristina Jonutytė dr.
  7. Eugenijus Liutkevičius
  8. Vidmantas Vyšniauskas, Socialinės antropologijos centro jaunesnysis mokslo darbuotojas
  9. Konelija Čepytė (socialinė partnerė)
  10. Ignas Vyšniauskas (studentų atstovas)
  11. Živilė Miežytė (studentų atstovė)
  12. dr. Daiva Bartušienė (absolventų atstovė)
  13. Agnieška Avin (absolventų atstovė)
  14. Mykolė Lukošienė (absolventų atstovė)

Socialinio darbo studijų programos komitetas, patvirtintas 2022 02 07 dekano potvarkiu Nr. 002

  1. prof. dr. Jonas Ruškus (komiteto vadovas)
  2. doc. dr. Rasa Naujanienė
  3. doc. dr. Jorūnė Vyšniauskytė Rimkienė
  4. prof. dr. Natalija Mažeikienė
  5. Birutė Mikulėnaitė (socialinė partnerė)
  6. Deimantė Bukeikaitė (socialinė partnerė)
  7. Gintarė Patašiūtė (studentų atstovė)
  8. Aistė Zakarauskaitė (studentų atstovė)
  9. Ramunė Lapūnaitė (studentų atstovė)
  10. Violeta Safonova (studentų atstovė)
  11. Gerda Didžklapytė (absolventų atstovė)
  12. Živilė Lukošienė (absolventų atstovė)

Socialinių mokslų srities Sociologijos krypties Taikomoji sociologija bei Socialinė demografija studijų programų komitetas, patvirtintas 2022-03-14 dekano potvarkiu Nr. 006

  1. doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Vylius Leonavičius
  3. prof. dr. Aušra Maslauskaitė
  4. prof. dr. Domantas Jasilionis
  5. prof. dr. Milda Ališauskienė
  6. dr. Daumantas Stumbrys
  7. Rūta Gaudiešienė (socialinė partnerė)
  8. Mintautė Jurkutė ((socialinė partnerė)
  9. Emilija Tenytė (studentų atstovė)
  10. Iveta Klimavičiūtė (absolventų atstovė)
  11. Ieva Dryžaitė (absolventų atstovė)

Sveikatos psichologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2021 10 14 dekano potvarkiu Nr. 022

  1. prof. dr. Aidas Perminas (komiteto vadovas)
  2. prof. habil. dr. Antanas Goštautas
  3. prof. dr. Liuda Šinkariova
  4. doc. dr. Rytis Pakrosnis
  5. dr. Gabija Jarašiūnaitė-Fedosejeva
  6. dr. Loreta Zajančkauskaitė-Staskevičienė
  7. Jovita Janavičiūtė
  8. Erika  Varnagirytė
  9. Viktorija Šerkšnienė (socialinė partnerė)
  10. Vida Matulionienė (socialinė partnerė)
  11. Žaneta Žalkauskaitė (socialinė partnerė, absolventų atstovė)
  12. Viktorija Fokina (studentų atstovė)
  13. Simona Cimbalistaitė (studentų atstovė)