Stojantiesiems

Vytauto Didžiojo universitetas bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas metu priima studentus į nuolatinių studijų programas. Stojantieji į Socialinių mokslų fakultetą gali pretenduoti tiek į valstybės finansuojamas, tiek į mokamas vietas. Visa aktualiausia informacija apie priėmimą į studijas skelbiama Vytauto Didžiojo universiteto tinklapyje.

Priėmimas į bakalauro studijų programas vykdomas pagal tvarką, nustatytą dokumentuose dėl bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas. Priėmimas organizuojamas birželio – rugpjūčio mėnesiais ir vyksta dviem etapais:

  • Bendrasis priėmimas (2 etapai). Bendrojo priėmimo metu stojantysis dalyvauja bendrajame konkurse į visas savo prašyme nurodytas aukštųjų mokyklų programas, studijų formas ir vietas.
  • Papildomas priėmimas. Jei po bendrojo priėmimo į nuolatinių ir vientisinių studijų programas universitete lieka laisvų vietų, vyksta papildomas priėmimas.

Išsami informacija apie priėmimo taisykles, procedūras ir terminus skelbiama bei nuolat atnaujinama VDU tinklapyje ir interneto svetainėje Lamabpo.lt.

Priėmimas į Socialinių mokslų fakulteto siūlomas magistrantūros studijų programas vykdomas pagal universiteto ir studijų programų komitetų nustatytą tvarką.

Įstojusiems į universiteto pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų programas bus suteikta galimybė nemokamai studijuoti bet kurioje kitoje Vytauto Didžiojo universiteto gretutinėje studijų programoje. Baigus gretutines studijas bus išduodamas baigtas studijas liudijantis pažymėjimas.

Kyla klausimų? Susisiekime ☎️

Studijų informacijos centras

Adresas: K. Donelaičio g. 52 LT-44244 Kaunas
Telefonas: (8-37) 32 32 06
El. paštas: priemimas@vdu.lt

 

VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanatas

Adresas: Jonavos g 66 – 305, LT-44191 Kaunas
Telefonas: +370 37 327 820
El. paštas: smf@vdu.lt