Magistrantūros studijos
Sveikatos psichologija
Baigusieji sveikatos psichologijos studijų programą ir kartu įgiję psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį gali dirbti psichologais sveikatos priežiūros ir kitose institucijose, siekti aukštesnės profesinės kvalifikacijos ir/ar tęsti studijas psichologijos ir kitoje socialinių mokslų srities doktorantūroje ir įgyti psichologo licenciją darbui sveikatos priežiūros sistemoje.
Organizacinė psichologija
Įgiję organizacijos psichologo kvalifikaciją asmenys gali dirbti verslo ir viešojo sektoriaus organizacijose, karjeros konsultavimo centruose, darbuotojų atrankos centruose, organizacijų personalo mokymo ir vertinimo centruose, užsiimti privačia praktika. Studijas galima tęsti socialinių mokslų srities doktorantūroje.
Mokyklinė psichologija
Programą baigę absolventai įgyja kvalifikaciją dirbti:
– švietimo sistemos įstaigose,
– įvairiose institucijose psichologinio konsultavimo srityje,
– tęsti studijas socialinių mokslų srities doktorantūroje.
Socialinė antropologija
Socialinės antropologijos magistro kvalifikacija suteikia galimybę studijuoti antropologijos bei sociologijos krypties doktorantūros programose bei dirbti:
– projektų rengėju ir vadybininku;
– migracijos, prieglobsčio ir pabėgėlių reikalų bei etninių ir kt. mažumų grupių analitiku;
– tyrinėtoju socialinių tyrimų centruose, viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų centruose, žiniasklaidos institucijose.
Taikomosios sociologijos magistro kvalifikacija suteikia galimybę dirbti:
– organizacinį darbą privataus ir viešojo sektoriaus institucijose bei nevyriausybinėse organizacijose,
– tarptautinėse (kultūros, visuomenės sveikatos, turizmo ir rekreacijos, darnios plėtros, gynybos, humanitarinės pagalbos) organizacijose ir fonduose.
Asmenys, įgiję magistro kvalifikacinį laipsnį gali studijuoti sociologijos krypties doktorantūros programose.
Socialinio darbo magistrantūros programos absolventai organizuoja ir vadovauja socialinio darbo veiklai, vykdo socialinio darbo tyrimus, įgyvendina prevencijos programas, administruoja, rengia ir vykdo nacionalinius ir tarptautinius projektus bei programas, inicijuoja naujas socialines paslaugas, dalyvauja socialinių darbuotojų rengimo ir kvalifikavimo programose, planuoja, įgyvendina ir vertina intervencijos procesus, dirbdami su asmeniu, šeima grupe ar bendruomene tokiose srityse.