VDU 2017 m. birželio 21-23 d. vyks tarptautinis seminaras apie alkoholio vartojimo pasekmes Vidurio ir Rytų Europoje

2017 m. birželio 21-23 d. Vilniuje, viešbučio Artis Centrum konferencijų centre, VDU Demografinių tyrimų centras kartu su Nacionaliniu vėžio institutu bei tarptautiniais partneriais (Londono higienos ir tropinės medicinos mokykla (JK) bei Makso Planko demografinių tyrimų institutu (Vokietija) organizuoja tarptautinį seminarą “Persisting burden of alcohol in Central and Eastern Europe: recent evidence and measurement issues”. Šio tarptautinio renginio metu vyks mokslinė diskusija apie alkoholio žalos paplitimo mastus, jų veiksnius bei metodologinius su alkoholiu susijusių demografinių praradimų vertinimo aspektus Vidurio ir Rytų Europos regione. Paskutinę mokslinio seminaro dieną (birželio 23 d.) numatoma organizuoti specialią sesiją (forumą-diskusiją) antialkoholinei politikai, į kurią kviečiami Lietuvos ir užsienio šalių viešosios politikos atstovai.

Seminaro programa