Žurnalo „Reitingai“ paskelbto vertinimo rezultatai patvirtino, jog Socialinių mokslų fakultetas išlaiko lyderiaujančias pozicijas socialiniuose moksluose Lietuvoje.

Faktas Nr. 1 –  Sociologijos krypties bakalauro ir magistro programos užima antrąją vietą 2016 m. krypčių reitinge (bendra visų rodiklių suma mažai skiriasi nuo Vilniaus universiteto, o kai kurių rodiklių įvertinimai net lenkia VU – pvz., 2016 m. priimtų geriausių abiturientų proc., 2013 m. alumnų laidos įsidarbinimas).

Faktas Nr. 2 – Edukologijos krypties Švietimo vadybos magistro studijų programa (programos tikslai, numatomi studijų rezultatai, programos sandara, vadyba, personalo lygis, infrastruktūra su materialiaisiais ištekliais ir studijų eiga) užsienio ekspertų įvertinta beveik maksimaliai – 23 iš 24 balų.

Faktas Nr. 3 – tarp 50 geriausių profesijų ir darbų (geras atlyginimas, gerai atskleidžia talentus ir įgūdžius, įtampa nėra pernelyg didelė, gana gera darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra) 2016 m. pateko Pramonės ir Mokyklos psichologas (atitinkamai 27 ir 38 vietos).

Faktas Nr. 4 – tiek Socialinio darbo bakalaurų, tiek magistrų absolventų užimtumo lygis (atitinkamai 73 ir 84 proc.) vienas aukščiausių socialiniuose moksluose.

Faktas Nr. 5 – lyderiaujančių VDU dėstytojų dešimtuke net du SMF dėstytojai: dekanas prof. dr. Algis Krupavičius ir prof. dr. Artūras Tereškinas.