Socialinis darbas ir psichosocialinis konsultavimas

Programos pristatymas ​

Jeigu nori tapti žmonėms pagalbą teikiančios profesijos specialistu, esi veržlus, smalsus, priimantis iššūkius, kritiškai mąstantis ir pilietiškas žmogus, mėgsti bendrauti, nori pažinti save ir veikti nenuspėjamose situacijose, šios studijos kaip tik TAU. 

„Socialinis darbas ir psichosocialinis konsultavimas“ yra vienintelė tokio pobūdžio studijų programa Lietuvoje, apjungianti naujausias socialinio darbo ir kitų mokslų disciplinų žinias, konsultavimo metodus ir praktikas. Studijų metu ugdomi psichosocialinės pagalbos asmenims, jų grupėms ir šeimoms gebėjimai kartu su profesionaliu supratimu apie pagalbos teikimo organizacinius, teisinius, politinius ir ekonominius kontekstus dėl esminių socialinio darbo principų – žmogaus teisių ir socialinio teisingumo – įgyvendinimo. 

Studijų metais praktika atliekama pasirinktose viešosiose ir nevyriausybinėse organizacijose. Praktiniai socialinio darbo ir psichosocialinio konsultavimo įgūdžiai ugdomi „Socialinių įgūdžių ugdymo metodų“, „Alternatyvių socialinio darbo konsultavimo metodų“, „Motyvacinio interviu praktikumo“ ir kt. praktiniuose kursuose bei grupinių supervizijų metu. 

Studijų metu galėsite studijuoti Europos ir kitų užsienio šalių universitetuose. 

KOMENTARAI APIE STUDIJŲ PROGRAMĄ