VDU Tėvų akademijoje – apie vienišų mamų Lietuvoje išgyvenimo strategijas

Nuotoliniu būdu

VDU Tėvų akademija

2022 m. birželio 30 d. (ketvirtadienį) 18:00 val. kviečiame į VDU Tėvų akademijos nuotolinę paskaitą „Tarp vienatvės ir rūpesčio: vienišų mamų Lietuvoje išgyvenimo strategijos“. Paskaitą ves Laura Lapinskė, Sodertorn universiteto (Švedija) doktorantė, VDU Lygių galimybių koordinatorė, VDU Socialinio darbo katedros lektorė.

„Ši paskaita paremta mano rašomos disertacijos lyčių studijų srityje tyrimu. Metų trukmės dalyvaujamosios etnografijos tyrimo metu bendravau ir bendradarbiavau su vienišomis mamomis. Tyrimo rezultatai atskleidė, kaip moterų turimas aukštasis išsilavinimas ne tik nepadeda, bet kartais netgi apsunkina kasdienį gyvenimą ir psichosocialinę vienišų mamų gerovę. Jų patiriamas prekariškumas bei socialinių normų įtakoti artimos aplinkos lūkesčiai kelia nuolatinę įtampą. Remdamasi savo tyrimo rezultatais paskaitoje iš feministinės perspektyvos apžvelgsiu globos ir rūpesčio svarbą bei pristatysiu, kokias išgyvenimo strategijas naudoja vienišos mamos savo kasdieniame gyvenime“, – paskaitą pristato dokt. Laura Lapinskė.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA: http://smf.vdu.lt/registracija

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija. Renginys nemokamas.

Kviečiame dalyvauti!

******************

VDU Tėvų akademija – tai dalis Socialinių mokslų fakulteto misijos. Kartą per mėnesį VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai – psichologai, sociologai, socialinio darbo atstovai dovanoja nemokamus užsiėmimus tėvams, taip siekdami prisidėti prie visuomenės tobulėjimo. Kviečiame mokytis apie save, šeimą, savo vaikus, jų auklėjimą ir kitomis aktualiomis temomis.