Sistemų perspektyva psichologijoje ir socialiniame darbe: teorija, tyrimai ir praktika

Nuotoliniu būdu (MS Teams)

Sistemų perspektyva psichologijoje ir socialiniame darbe

Kovo 23 dieną vyks kasmetinis tarptautinis kongresas „The Professions of Systemic Approach“, kurio metu pranešimus skaitys 13 pranešėjų iš skirtingų pasaulio šalių (su vertimu į anglų k.).

Kviečiame dalyvauti tarptautiniuose webinaruose bei paralelinėje konferencijoje VDU Sisteminis požiūris psichologijoje ir socialiniame darbe: teorija, mokslas ir praktika”, kurioje pranešimus skaitys 4 Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai.

Registracija į VDU konferenciją, su galimybe 10-18 val. universiteto patalpose stebėti tarptautinį webinarą (anglų k.) ir 18-20 val. dalyvauti VDU konferencijoje (lietuvių k.), paspaudus šią nuorodą.

Programa

Dalyvavimas nemokamas