Magistrantūros studijos VDU Sociologijos katedroje. Informacinis renginys

KODĖL VERTA rinktis magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedroje?

Čia siūlomos aukščiausiais balais užsienio ekspertų įvertintos studijų programos, dėsto didelę tarptautinių ir nacionalinių mokslo projektų patirtį turintys dėstytojai bei užsienio mokslininkai.

Kokią studijų programą rinktis? Ar įmanoma suderinti studijas ir darbą? Kaip atrodo studijų tvarkaraštis? Kokios karjeros galimybės baigus studijas?

Kviečiame į VDU Sociologijos katedros programų pristatymo renginį, kuriame šiuos ir kitus klausimus padės atsakyti programų dėstytojai, studijuojantys studentai ir absolventai.

Renginio metu bus pristatytos šios magistrantūros studijų programos:

– Taikomoji sociologija
– Socialinė antropologija
– Socialinė demografija

Susitikimas vyks birželio 17 d., ketvirtadienį, 17 val. Zoom platformoje.

Būtina išankstinė registracija į renginį: https://forms.office.com/r/yyZScyJy1A

Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuorodą atsiųsime likus 1 dienai iki renginio.

Jei turėtumėte klausimų, prašome rašyti adresu: rasa.indriliunaite@vdu.lt