Konferencijoje VDU kvies diskutuoti vaiko ir šeimos gerovės klausimais

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Socialinių mokslų fakulteto (SMF) Socialinio darbo katedra kviečia į tarptautinę konferenciją: „Socialinis darbas dėl vaiko ir šeimos gerovės ir vaiko teisių perspektyva“, kuri vyks 2021 m. birželio 17-18 d. nuotoliniu būdu.

Konferencija skirta diskutuoti vaiko ir šeimos gerovės klausimus, siejant juos su vaiko teisių įgyvendinimu. Kviečiame teikti pranešimų santraukas iki š. m. balandžio mėn. 30 d. šiomis temomis:

• Inovatyvios socialinio darbo paslaugos vaiko ir šeimos gerovės srityje;
  • Vaiko interesas ir vaiko balsas;
  • Vaiko teisių apsauga vaiko teisių perspektyvoje;
  • Valstybės ir tėvų santykis vaiko ir šeimos gerovės srityje;
  • Socialinio darbo su šeima metodai ir šeimos konsultavimas;
  • Psichinė sveikata ir socialinis darbas vaiko ir šeimos gerovės srityje;
  • Šeima ir negalia;
  • Socialinio darbo vaiko ir šeimos gerovės srityje tapatumas ir pripažinimas.

Pranešėjai kviečiami teikti teorinius, tyrimų rezultatais ar praktikos refleksija grįstus pranešimus, atliepiančius konferencijos tematiką. Santrauka (apimtis iki 250 žodžių) gali būti įkelta kartu su registracijos anketa. Laukiami tiek žodiniai, tiek stendiniai pranešimai.

Svarbios datos:

• Pranešimo santraukos priimamos iki balandžio 30 d.
  • Pranešimas apie priimtas pranešimų santraukas bus išsiųstas iki gegužės 15 d.
  • Registracijos pabaiga (ne pranešėjams): birželio 1 d.

Registracija

Konferencijos pranešėjai kviečiami rengti mokslines publikacijas žurnalui „Socialinis darbas. Patirtis ir metodai“.

Konferencijos kalba: Anglų.

Konferenciją finansuoja Lietuvos mokslo taryba. LMT mokslininkų grupių projektas: ,,Sisteminio vaiko gerovės modelio projektavimas einant nuo vaiko apsaugos link psichosocialinės paramos šeimai plėtojimo“ (Nr. MIP-19-17).