Psichologai mokiniams apie mokinius – 7

dsc_5249Gruodžio 8 d. fakultete šurmuliuos mokiniai – VDU psichologai jau septintą kartą kviečia susitikti, išgirsti mokslinius pranešimus, patirti psichologų naudojamus metodus profesinėse dirbtuvėse. Pernai pirmą kartą pasiūlėme naują renginio formatą – profesines dirbtuves. Nudžiugino didelis mokinių susidomėjimas, todėl šiais metais vėl siūlome tris mokslinius pranešimus, 6 dirbtuves mokiniams ir vieną mokytojams. Esame tikri, kad tokie renginiai skatina asmenybės augimą, dėmesį savo vidiniam pasauliui – kalbėjimas apie bendravimą, draugystę, pasitikėjimą savimi, stresą aktualus kiekvienam jaunam žmogui. Drąsinsime gilintis į psichologinius reiškinius savyje ir aplinkoje ne tik mokinius – mokytojams taip pat esame numatę užsiėmimą. Džiaugiamės, kad prie renginio prisideda psichologijos programų studentai ir doktorantai – idėjų turime ir ateityje kviesime susitikti VDU.

Renginio programa