Pasirodė pirmasis DEMOGRAFIJA VISIEMS numeris

Demografija visiems Nr. 1

Naujausi duomenys, iliustruojantys esamą Lietuvos demografinę situaciją, kelia labai prieštaringų minčių. Lietuvos statistikos departamento paskelbti 2013 m. demografinės statistikos duomenys teikia optimizmo – Lietuvos demografinė situacija, atrodo, stabilizuojasi ir net matoma gerėjimo požymių. Tačiau jau dveji metai gyvename nebeturėdami 3 milijonų gyventojų ir toliau mūsų sparčiai mažėja. Tad kaip reikėtų vertinti dabartinę Lietuvos demografinę situaciją? Kaip gerėjančią ir teikiančią vilčių, kad kopiame iš „demografinės duobės“, ar tik kaip stabtelėjimą jos dugne su neaiškia tolesne perspektyva?

Su šiomis ir kitomis aktualiausiomis demografinėmis problemomis galite susipažinti Vytauto Didžiojo universiteto Demografinių tyrimų centro leidžiamame informaciniame biuletenyje DEMOGRAFIJA VISIEMS.

Pirmąjį numerį galite rasti čia.