Mokymų programa – siekiantiems valdyti konfliktus organizacijose

Studijos – siekiantiems asmeninio augimo ir pokyčių organizacijose

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultetas rudenį maloniai kviečia mokytis mokymų programoje „Konfliktų mediacija“ – rugsėjo 22, 29, 30 d. ir spalio 20 d. Šios mokymų programos tikslas – ugdyti įvairių sričių vadovų ir specialistų gebėjimą savo profesinėje aplinkoje nešališkai valdyti tarpasmeninius, tarpgrupinius ir kt. konfliktus, taikant mediacijos metodą, skatinantį konfliktuojančias puses siekti susitarimo ir/ar priimti sprendimą. Mokymų kaina – 400 eurų.

Mokymuose kviečiame dalyvauti įvairių sričių (psichosocialinių paslaugų, švietimo sektoriaus, valstybės tarnybos, verslo ir kt.) vadovus ir specialistus, kurie savo darbe susiduria su tarpasmeniniais, tarpgrupiniais konfliktais ir nori išmokti konfliktų mediacijos metodo. Mokymų metu dalyviai susipažins su mediacijos principais, išmoks taikyti mediacijoje naudojamas, technikas sprendžiant konfliktines situacijas savo profesinėje aplinkoje.

Programos lektoriai:

Dr. Laima Abromaitienė – dirba mediatore VšĮ „Darnūs namai“ bei VšĮ „Bendruomeniniai šeimos namai“, užsiima privačia praktika. Taip pat yra supervizorė (profesinių santykių konsultantė) – daugiau nei 13 metų veda individualias, grupės bei komandos supervizijas. Turi ilgametės akademinio darbo patirties (socialiniai mokslai, edukologija).

Prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė – psichologė, dirba VDU Psichologijos katedroje, turi daugiau kaip 20 m. praktiką organizacijų konsultavimo ir mokymų srityse. Domėjimosi, praktinės patirties, dėstymo ir mokslinių tyrimų sritys: psichosocialiniai darbuotojų veiklos efektyvumo veiksniai, asmens psichosocialinės adaptacijos ypatumai, efektyvus bendravimas, konfliktų valdymas ir metodai (derybos, mediacija).

Dr. Rytis Pakrosnis – psichologas, dirba VDU Psichologijos klinikoje ir privačioje praktikoje. Turi ilgametės kvalifikacijos kėlimo seminarų ir mokymų vedimo patirties koučingo, vadovavimo, organizacijų vystymo, psichologinės pagalbos temomis. VDU dėsto su psichologine pagalba susijusius kursus, tyrinėja psichologinių intervencijų veiksmingumą.

Dalyvių atsiliepimai apie programą:

„Apie mokymus galiu atsiliepti tik gerai. Labai patiko mokymo modelis, diskusijos su dėstytojais ir komanda. Racionaliai derinamas teorijos ir praktikos santykis, konstruktyviai pateikiama medžiaga, įtraukiant ir mokymų dalyvius klausytojus, siekiant gauti grįžtamąjį ryšį. Iš tikro, naudingos dėstytojų įžvalgos ir nuomonės, paremtos tiek žiniomis, tiek patirtimi“ – Indrė Jurgelionienė.

„Konfliktų mediacijos kursai labai patiko – suteikė daug naudingos informacijos, kurią galima bus pritaikyti ne tik darbinėje veikloje, bet ir tarpasmeniniuose santykiuose. Dėstytojų kompetentingumas, entuziazmas, supratingumas, empatija leido gilintis, įsisąmoninti suteikiamą teorinę medžiagą, o praktikinės užduotys – suprasti esminius mediacijos punktus. Tikrai rekomenduoju šiuos kursus“ – Orinta Paukštė.

Mokymai vyks 2023 m. rugsėjo 22, 29, 30 ir spalio 20 d. (trukmė – 60 akad. val.). Mokymų kaina: 400 Eur. Papildoma informacija: tel. 8 37 327822, el. paštu daiva.vilcinskiene@vdu.lt

Mokymų programa. Daugiau apie programą ČIA.

Kviečiame REGISTRUOTIS.