Kviečiame studijuoti TAIKOMOSIOS SOCIOLOGIJOS magistro studijų programoje

Kodėl ją studijuoti VDU?

Domiesi visuomenės problemomis, kylančiomis įvairiose gyvenimo srityse? Patiktų atlikti šių problemų tyrimus bei apibrėžti sprendimų galimybes, taikant naujausias sociologijos mokslo teorijas ir metodus? Aktualu galimybė derinti mokslą ir studijas? Studijuoti pas geriausius šios srities dėstytojus? Studijuok TAIKOMOSIOS SOCIOLOGIJOS magistro programoje VDU!

„Šiuolaikinės visuomenės tampa vis sudėtingesnės, vis sunkiau prognozuojamos ir pilnos iššūkių. Visuomenių, kurių žmonės jau buvo primiršę infekcines ligas, staiga supurto COVID-19. Visuomenės, kurių biologiniai mokslai sugeba sukurti veiksmingus vaistus prieš plintančias ligas ar sukuria sveikos elgsenos ir gyvensenos taisykles bei pasiūlo ilgą be ligų gyvenimo trukmę, negali įtikinti savo piliečių laikytis šių taisyklių. Jau senokai visuomenės sveikatos klausimai peržengė medicinos ribas ir atsigręžė į socialiniais mokslais ir sveikatos sociologija grindžiamą sveikatos politiką“

– prof. dr. Vylius Leonavičius, VDU Sociologijos katedros dėstytojas.

„Magistrantūros studijos man yra visiškai kamerinis skambesys. Iš šio studijų etapo prisimenu profesoriaus Romualdo Vaštoko paskaitas, kurių metu žiūrėdavome ir aptardavome dokumentinius filmus apie įvairius reiškinius. Prisimenu profesoriaus Vyliaus Leonavičiaus paskaitas ir jo asmeninį dėmesį studentui. Kai maža studentų grupė klostosi visai kitas bendravimo santykis. Prisimenu dėstytojo prof. Artūro Tereškino paskaitas. Jų metu tu niekada nepasijutai esantis kažkoks menkesnis, nesvarbus. Tai yra dėstytojai autoritetai, kurie eina į santykį, diskutuoja, kurie pasiruošę išgirsti tave ir tau padėti“, – dalinasi VDU Taikomosios sociologijos absolventė Justina Mieželė savo sėkmės istorijoje.

Plačiau apie VDU Taikomosios sociologijos magistrantūros programą skaitykite čia.

Prašymus dalyvauti pagrindiniame priėmimo etape galima pateikti iki birželio 28 d. 24 val.

Visą informaciją apie 2023 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.