Konferencija Sveikatos psichologijos VDU 20-čiui paminėti

Sveikatos psichologijos programa Vytauto Didžiojo universitete 2020 metais minėjo 20-ies metų sukaktį, tačiau pakviesti susitikimui nepavyko dėl pandemijos. Šia proga, norime pakviesti mokslininkus, praktikus bei visus esamus ir buvusius studentus susitikti konferencijoje „SVEIKATOS PSICHOLOGIJA LIETUVOJE: KUR ATĖJOME IR KUR EINAME? Sveikatos psichologijos VDU 20-čiui paminėti“, kuri vyks balandžio 7 d. Konferencijos metu bus aptartos sveikatos psichologijos mokslo bei praktikos ištakos ir perspektyvos Lietuvoje. Taip pat bus pristatyti lėtinių rizikos veiksnių, pirminės prevencijos ir sveikatos stiprinimo tyrimai. Dalyvavimas konferencijoje – puiki galimybė išgirsti, apmąstyti ir padiskutuoti apie sveikatos psichologijos raidą bei pokyčius Lietuvoje. Prisijunkite prie šios diskusijos ir Jūs!

Konferencija skirta medicinos psichologams, psichologijos studentams ir absolventams, kitų sričių atstovams, besidomintiems sveikatos psichologija.

Konferencija vyks nuotoliniu būdu.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/QT5ztgmTdzSmBd2DA

Prisijungimo nuorodos siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Dalyviams bus išduodami 7 akd. val.  kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.