ŽVILGSNIS 2017 – puošia antrojo ir trečiojo aukšto sienas

Kaip ir kasmet, VDU Socialinių mokslų fakulteto partneris, Kauno fotoklubas pristato metinę savo narių parodą. Įsimintiniausios, per metus išgyventos ir parodoje dalyvaujančių autorių užfiksuotos akimirkos, temų bei nuotaikų įvairovė leidžia pamatyti ypatingus kasdienybės momentus ir pajusti jų žavesį.

       Kelerius metus Kauno fotografijos entuziastai bendravę ir eksponavę savo nuotraukas portale „Efoto.lt“ ir rinkdavęsi į ketvirtadieninius susitikimus, nusprendė savo susibūrimus „įvilkti“ į kitokį rūbą – įteisinti ir jau su oficialiu vardu plėtoti savo veiklą, tęsiant dar 1963 metais įkurto ir su pertraukomis veikusio Kauno fotoklubo tradicijas. Pastarasis išugdė ne vieną Lietuvoje ir pasaulyje garsų menininką.

       Atkurtas fotoklubas 2010 m. gegužės 26 d. VDU galerijoje „101“ pirmą kartą viešai prisistatė  Kauno visuomenei.

      Klubo tikslai – organizuoti klubiečių susitikimus, rengti konkursus, dalintis tarpusavio  patirtimi, kviestis žinomus fotomenininkus, organizuoti klubo narių fotoparodas. Taip pat užsiimti šviečiamąja veikla – organizuoti klubo nariams teminius seminarus, kursus, rengti paskaitas.

      Klubo veikloje dalyvauja įvairiausių profesijų žmonės (verslininkai, gydytojai, IT specialistai, teisininkai ir kiti), atstovaujantys  įvairiausius fotografijos žanrus, tačiau juos visus vienija bendras pomėgis fotografijai.

      Susidomėjusieji klubo veikla ir norintys įstoti į klubą informaciją gali rasti       FB paskyroje „Kauno Fotoklubas/Kaunas Photoclub“ arba rašyti el.paštu kaunofotoklubas.lt@gmail.com

Mus vienija fotografija!