„Z kartos lyderystė: ar mes ją suprantame?“

Kviečiame Jus į Edukologijos katedros organizuojamą diskusiją tėvams-mokytojams-dėstytojams, skirtą VDU Socialinių mokslų fakulteto 25-erių metų sukakčiai paminėti.

„Z kartos lyderystė: ar mes ją suprantame?“
2016 02 25, 14.30 val.
Jonavos g. 66-206 aud., Kaunas

Ar gerai pažįstame šiuolaikinės kartos vaikus? Ar mūsų ir jų vertybės, mąstymas ir įpročiai skiriasi? Kaip juos geriau suprasti, kuria linkme juos auklėti, mokyti ir ugdyti, idant jie taptų ateities lyderiais? Kviečiame į atvirą diskusiją tėvams, mokytojams ir dėstytojams, „Z kartos lyderystė: ar mes ją suprantame?“ susiduriantiems su Z kartos iššūkiais. Diskusijos metu turėsime galimybę išgirsti ekspertų nuomonę apie tai, kokios matomos lyderystės kryptys, koks vaidmuo tenka šeimai, mokyklai, kokie bruožai lemia jaunuolių tapimą lyderiais visose srityse ir koks yra lytiškumo vaidmuo lyderystėje.

Pranešimus skaitys kviestiniai ekspertai – Edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė, neformalaus ugdymo ekspertas Žilvinas Gailius bei Edukologijos katedros mokslininkai – prof. dr. Vilma Žydžiūnaitė ir prof. dr. Natalija Mažeikienė.
Diskusiją moderuos doc. dr. Lina Kaminskienė ir prof. dr. Genutė Gedvilienė

Numatoma renginio trukmė – 2,5 val. (iki 17 val.).
Registracija vysta iki 2016 m. vasario 22 d., dalyvių skaičius ribotas. Renginio dalyviams bus išduoti pažymėjimai

Informuojame, kad užsiregistravus maksimaliam dalyvių skaičiui, didžiulio susidomėjimo sulaukusiai diskusijai „Z kartos lyderystė: ar mes ją suprantame?“ (vasario 25 d.) vietų nebeturime ir registraciją uždarome.
Atsiprašome tų, kurie nespėjo užsiregistuoti. Maloniai Jūsų lauksime kituose renginiuose!

Kvietimas

Programa