Vizitas į Liucernos pedagogų rengimo universitetą

Gruodžio 7 d. Edukologijos instituto direktorė doc. Lina Kaminskienė ir doc. Ilona Tandzegolskienė Liucernoje (Šveicarijoje) susitiko su Liucernos pedagogų rengimo universiteto Pedagogikos fakulteto vadove prof. Kathrin Krammer, Pedagogų tęstinio mokymo fakulteto atstove dr. Janine Gut, Gimnazijos mokytojų rengimo sekcijos vadovu prof. Reinhard Hölzl, universiteto Tarptautinių ryšių vadove Brigitte Kürstainer bei koordinatore Marisa Ernst ir kitais kolegomis. Vizito metu buvo aptartos VDU ir Liucernos pedagogų rengimo universiteto bendradarbiavimo perspektyvos studijų, mokslo bei  projektinės veiklos galimybės. Planuojama, kad nuo kitų metų, pasirašius bendradarbiavimo sutartį, VDU pedagogikos programų studentai turės galimybę išvykti vienam semestrui studijoms pagal Šveicarijos-Europos mobilumo programą. Pagal šią programą taip pat numatomas ir dėstytojų bendradarbiavimas bei mobilumas.