VDU vyks Lietuvos psichologų kongresas

Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga kviečia psichologus – mokslininkus ir praktikus – bei visus, kurie domisi psichologijos aktualijomis, į  kasmetinį psichologų kongresą „Psichologija 360˚ +1 “, kuris vyks 2022 m. balandžio 29-30 d., Jonavos g. 66, Kaunas.

Viskas vystosi ciklais – taip pat ir psichologija. 2022 m. Lietuvos psichologų kongresas žymi naujo ciklo pradžią. Prieš 11 metų surengę pirmąjį Lietuvos psichologų kongresą Vytauto Didžiojo universitete, kasmet susitikdavome vis kitame universitete, o šiais metais pakviesime sugrįžti ir pradėti naują kongresų dešimtmetį… Tik jau būdami kitokie… Kiekvienas ciklas – tarsi kelionė, kuri mus keičia, augina ir duoda mums dar vieną (+1)… Iššūkį… Patirtį… Pažintį… Praradimą… Atradimą… Ir dar daugiau…

„Psichologija 360˚ + 1“ – tai ne tik proga įsivertinti psichologijos mokslo ir praktikos pasiekimus, susitikti seniai matytus kolegas, užmegzti naujas pažintis, pabendrauti, bet ir apžvelgti, kaip psichologija vystėsi ir koks jos santykis su kitomis mokslo sritimis.

Kongreso programa – http://www.psichologusajunga.lt/index.php?p=1552&lng=lt

Dalyvių registracija – http://www.psichologusajunga.lt/index.php?p=1550&lng=lt

Kongreso savaitę taip pat vyks ir prieškongresiniai renginiai: Daugiau apie prieškongresiniu renginius ir registracija į juos: http://www.psichologusajunga.lt/index.php?p=1553&lng=lt

  • Seminaras – “Motyvuojantis pokalbis – asmens motyvacijos „žadintojas“ (Data – balandžio 27 d., 17-19 val.; Vieta – Jonavos g. 66, 108 a. Kaunas; Lektorė dr. Raimonda Petrolienė);
  • Seminaras – “Darbuotojų psichologinė gerovė” (Data – balandžio 27 d. 15-17 val.; Vieta – Jonavos g. 66, 108a. Kaunas; Lektorės doc. dr. Aurelija Stelmokienė, doc. dr. Loreta Gustainienė, doc. dr. Kristina Kovalčikienė, dr. Giedrė Genevičiūtė-Janonė)
  • Seminaras – “Lessons from running a Sex Clinic for 10 years” (Data – balandžio 26 d. 15-17 val.; Vieta – Jonavos g. 66, 206 a. Kaunas; Lektorius Matthew Bartolo (Malta)
  • Seminaras – “Tarptautinė gabių vaikų ugdymo programa ,,Gifted“: Lietuvos ir Izraelio patirtis” (Data – balandžio 26 d. 17-19 val.; Vieta – Jonavos g. 66, 206 a. Kaunas; Lektorės Dileta Tindžiulienė, dr. Jurga Misiūnienė, Nida Juozaitienė, Laima Daukšytė-Koncevičienė)