VDU vyks jaunųjų sociologų ir antropologų konferencija

Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedra kviečia į VII-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks 2021 m. kovo 26 d. nuotoliniu būdu.

Tarpdisciplininėje konferencijoje maloniai laukiami įvairių studijų pakopų sociologijos, antropologijos ir giminingų disciplinų, tokių kaip socialinė politika, politikos mokslai, komunikacija, kūrybinės industrijos, socialinė psichologija, socialinis darbas ir daugelio kitų, kuriose taikomi socialinių tyrimų metodai, studentai (-ės) ir jaunieji (-osios) mokslininkai (ės).

Kviečiame teikti teorinio ir empirinio pobūdžio pranešimus. Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų. Konferencijos dalyvio mokesčio nėra.

Pranešimų santraukas prašome siųsti el. paštu: sk@vdu.lt iki 2021 m. kovo 18 d.

Reikalavimai santraukai:

• iki 250 žodžių, kurie apimtų pranešimo pavadinimą, pagrindinę pranešimo idėją ir argumentus;
  • nurodykite pranešėjo/-ų pavardę/-es, vardą/-us, instituciją, pareigas arba studijų pakopą (jei studijuojate), kontaktinę informaciją (el. pašto adresą).