VDU Tėvų akademijoje – apie vaikų ir tėvų emocijų valdymą

Vasario 29 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į VDU Tėvų akademijos nuotolinę paskaitą Vaikų ir tėvų emocijų valdymas“. Paskaitą ves šeimų edukatorė, Y Tėvai įkūrėja, VDU Socialinio darbo magistrantė Vaida Ivaniukaitė.

Dabartiniai tėvai užaugo be emocijų pažinimo ir valdymo. Jei emocijos ir buvo, tai tik teigiamos. Jei mergaitės galėjo būti emocionalios, tai berniukams emocijos neegzistavo. Šiandien auginant vaikus matome, kad įvairiausių emocijų kasdien yra visa galybė. Kaip lavinti vaikų emocijas, kai patys tokio lavinimo neturėjome? Kaip išmokti priimti ir valdyti savo emocijas? Apie visa tai paskaitoje.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija. Renginys nemokamas.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA: http://smf.vdu.lt/registracija

Kviečiame dalyvauti!

******************

VDU Tėvų akademija – tai dalis Socialinių mokslų fakulteto misijos. Kartą per mėnesį dovanodami nemokamus užsiėmimus tėvams, siekiame prisidėti prie visuomenės tobulėjimo. Kviečiame mokytis apie save, šeimą, savo vaikus, jų auklėjimą ir kitomis aktualiomis temomis.