VDU Tėvų akademijoje – apie tėvų dalyvavimą vaikų karjeros sprendimuose

2022 m. gegužės 26 d. (ketvirtadienį) 18:00 val. kviečiame į VDU Tėvų akademijos nuotolinę paskaitą „Tėvų dalyvavimas vaikų karjeros sprendimuose: kiek, kada, kaip?“ Paskaitą ves VDU Psichologijos katedros profesorė Loreta Bukšnytė-Marmienė.

Vaikams baigiant mokyklą kyla daug klausimų, susijusių su pasirinkimais ir sprendimais planuojamos karjeros atžvilgiu. Tėvams vaikų sprendimai gali atrodyti neapgalvoti, neracionalūs, vedantys į nesėkmę ir tai kelia tėvams nerimą, susirūpinimą, norą padėti savo vaikui pasirinkti tokį sprendimą, kuris vestų į sėkmę. Tačiau juk vaikai nenori tėvų patarimų. Tai kaip elgtis mums, suaugusiems, kai mūsų vaikai renkasi savo karjeros kelią: nesikišti, aktyviai įsitraukti ir dalyvauti, o gal laukti kol vaikas pats ateis paklausti patarimo? Susitikimo metu bus kalbama apie tai, kaip šiuolaikiniame pasaulyje suprantama karjera, kas yra karjeros valdymas, kas padeda priimti tinkamus karjeros sprendimus jauniems žmonėms ir koks tėvų vaidmuo savo vaikų karjeros sprendimuose.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA: http://smf.vdu.lt/registracija

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija. Renginys nemokamas.

Kviečiame dalyvauti!

******************

VDU Tėvų akademija – tai dalis Socialinių mokslų fakulteto misijos. Kartą per mėnesį VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai – psichologai, sociologai, socialinio darbo atstovai dovanoja nemokamus užsiėmimus tėvams, taip siekdami prisidėti prie visuomenės tobulėjimo. Kviečiame mokytis apie save, šeimą, savo vaikus, jų auklėjimą ir kitomis aktualiomis temomis.