VDU Tėvų akademija: „Socialinės emocinės kompetencijos – svarbus vaiko sėkmės mokykloje, ir ne tik, faktorius“

2021 m.gruodžio 16 d. (ketvirtadienį) 18:00 val., kviečiame į VDU Tėvų akademijos nuotolinę paskaitą „Socialinės emocinės kompetencijos – svarbus vaiko sėkmės mokykloje, ir ne tik, faktorius“, kurią ves VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanė ir Psichologijos katedros docentė dr. Aurelija Stelmokienė.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA: http://smf.vdu.lt/registracija

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija. Renginys nemokamas.

Kviečiame dalyvauti!

******************

VDU Tėvų akademija – tai dalis Socialinių mokslų fakulteto misijos. Kartą per mėnesį VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai – psichologai, sociologai, socialinio darbo atstovai dovanoja nemokamus užsiėmimus tėvams, taip siekdami prisidėti prie visuomenės tobulėjimo. Kviečiame mokytis apie save, šeimą, savo vaikus, jų auklėjimą ir kitomis aktualiomis temomis.