VDU Tėvų akademija: kviečiame į pirmąjį šių mokslo metų užsiėmimą!

VDU Tėvų akademija tęsia savo veiklą. Šiais mokslo metais kviesime dalyvauti nuotolinėse paskaitose ne tik Kauno miesto ir rajono tėvus, bet ir tėvus iš visos Lietuvos!

Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai – psichologai, sociologai, socialinio darbo atstovai dovanoja nemokamus užsiėmimus tėvams. Tai – dalis Socialinių mokslų fakulteto misijos – prisidėti prie visuomenės tobulėjimo.

Spalio 29 d., 18 val. VDU Tėvų akademija kviečia tėvus dalyvauti nemokamoje nuotolinėje doc. dr. Aurelijos Stelmokienės ir dokt. Tado Vadvilavičiaus paskaitoje „UGDYTI, AUKLĖTI, VADOVAUTI – SUDERINTI ĮMANOMA?!“

Paskaita vyks nuotoliniu būdu, naudojant Adobe Connect platformą (likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija).

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/fjAw6PYfJZKYxhaKA

Kviečiame dalyvauti!

VDU Socialinių mokslų fakultetas