VDU Tėvų akademija: „Kaip keičiasi šeimos“

2021 m. balandžio 29 d. 18:00 val., kviečiame į nuotolinę paskaitą „Kaip keičiasi šeimos“, kurią ves VDU Sociologijos katedros lektorė dr. Ernesta Platūkytė.

 

Paskaitos metu aptarsime, kaip keitėsi šeimyninis gyvenimas per praėjusius dešimtmečius. Taip pat bus pristatomi socialiniai veiksniai turėję įtakos šeimos formos pokyčiams (santuoka, kohabitacija, pakartotinai kuriamos partnerystės) bei lyčių vaidmenų šeimoje kaita. Padiskutuosime ir pabandysime išskirti, ar tikrai kuriant šeimyninę laimę viskas priklauso nuo norų ir valios, ir ar egzistuoja laimingos santuokos receptas? Kalbėdami apie tai, kodėl vienos poros yra laimingesnės nei kitos, paanalizuosime, kokios yra santuokinės partnerių rolės ir kaip jos priklauso nuo tarpusavio komunikacijos.

 

Dalyvių skaičius ribotas.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA: http://smf.vdu.lt/registracija

 

Paskaita vyks nuotoliniu būdu „MS Teams“ platformoje. Likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija.

Renginys nemokamas.

 

******************

VDU Tėvų akademija – tai dalis Socialinių mokslų fakulteto misijos. Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai – psichologai, sociologai, socialinio darbo atstovai dovanoja nemokamus užsiėmimus tėvams, taip siekdami prisidėti prie visuomenės tobulėjimo. Daugiau apie VDU Tėvų akademiją: http://smf.vdu.lt/samoningiems-tevams-siekiantiems-rysio-su-vaiku-tevu-akademija/