VDU Tėvų akademija: „Kad vaikai būtų laimingi: ką sako pozityvioji psichologija?“

VDU Tėvų akademija tęsia savo veiklą ir kviečia tėvus į pirmąjį rudens susitikimą rugsėjo 27 d. ketvirtadienį, 18 val. VDU Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66-108 auditorijoje.

VDU Psichologijos katedros docentė Dr. Loreta Gustainienė nagrinės temą „Kad vaikai būtų laimingi: ką sako pozityvioji psichologija?“ Šio susitikimo tema labai svarbi kiekvieno tėvo ir motinos širdžiai – ką galime padaryti, kokius įpročius ir reakcijas galime skatinti, siekdami stiprinti vaiko laimingumo jausmą?

Doc. Dr. Loreta Gustainienė dėsto VDU studentams ir vadovauja VDU Psichologijos katedrai. Dr. L.Gustainienės pozityviosios psichologijos paskaitos ir užsiėmimai apie streso mažinimo technikas yra populiarūs tarp studentų ir kitose auditorijose. Užsiėmimas nemokamas. Nuoroda į Facebook įvykį: https://www.facebook.com/events/2160955714225701/

Šį rudenį numatomi kiti VDU Tėvų akademijos užsiėmimai:

Spalio 25 d., ketvirtadienį, 18 val., VDU Socialinių mokslų fakultetas, Jonavos g. 66-108 auditorija.

VDU Psichologijos katedros lektorė dr. Loreta Zajančkauskaitė – Staskevičienė „Psichikos ir elgesio simptomai, kurių įmanoma išvengti“.

Lapkričio 29 d., ketvirtadienį, 18 val., VDU Socialinių mokslų fakultetas, Jonavos g. 66-323 auditorija. VDU Socialinio darbo katedros lektorius Dr. Gedas Malinauskas “Auginant vaiką su negalia: paauglio lytiškumo ugdymas“.