VDU rengia seminarus mokytojams

studentsLapkričio 18 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

Keturių akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis, patirtimi bei kvies mokytojus diskutuoti apie tam tikros mokslo srities aspektus, lyderystės svarbą ar tarpusavio santykius darbe. Šie seminarai – tai puiki galimybė pabendrauti, pasidalinti mintimis bei užmegzti ryšius su kolegomis bei savo srities profesionalais. Seminarų metu įgytos žinios, užmegzti ryšiai pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje.

Registruojantis rekomenduojama rinktis savo srities arba bendrojo ugdymo seminarą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad visų sričių seminarai vyks vienu metu ir skirtinguose VDU fakultetuose ir erdvėse, todėl pasirinkti galima tik vieną.

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai.

Registracija į seminarus vyksta iki lapkričio 16 dienos. Registracijos mokestis 5 Eur. Mokėjimo kvito kopiją reikia pridėti registracijos anketoje.

Registracijos mokesčio mokėjimo informacija

Tą pačią dieną VDU mokslo ir studijų centre (V.Putvinskio g. 23) vyks 10-12 klasių mokiniams skirtas renginys „Matuokis profesiją“.

Seminarai:

Gamtos mokslai

Informatika

Matematika

Multimedija

Lietuvių kalba ir literatūra

Užsienio kalbos ir tarpkultūrinė komunikacija

Istorija

Psichologija

Bendravimas ir bendradarbiavimas su mokiniu

Teisė

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt