VDU Psichologijos studentai kviečiami skaityti pranešimus XXVII tarptautinėje konferencijoje

KVIEČIAME

VDU PSICHOLOGIJOS STUDENTUS IR STUDENTES

SKAITYTI PRANEŠIMUS XXVII TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE

„AKTUALŪS TYRIMAI PSICHOLOGIJOJE: TARPTAUTINĖ PATIRTIS“

XXVII Tarptautinė vaizdo konferencija „Aktualūs tyrimai psichologijoje: tarptautinė patirtis“, tai tradicinis renginys, rengiamas kartu su University of Nebraska at Kearney (USA) ir skirtas psichologijos studentų/-čių mokslinių darbų pristatymui bei dalijimuisi idėjomis.

Konferencija vyks 2022 m. gegužės 4 d. nuo 16:00 val. nuotoliniu būdu.

Iki balandžio 14 dienos vyksta pranešimų konferencijai priėmimas, tad visus psichologijos studentus/-es, norinčius/-ias pristatyti savo mokslinių tyrimų rezultatus, pranešimo pavadinimą, autorius/-es ir santrauką kviečiame siųsti el. paštu: rytis.pakrosnis@vdu.lt.

Konferencija vyks anglų kalba, tad pranešimai bei jų santraukos taip pat turi būti ruošiami anglų kalba, vadovaujantis žemiau nurodytomis gairėmis.

Guidelines for Presenters at the 27th International Symposium in Psychology:

Each presenter will have 20 min. for paper presentation. Time is devoted for presenter’s talk (15 min.), and questions or comments (5 min.)

Abstract should not exceed 500 words and include following parts:

• Introduction – a few words on a psychological problem studied, novelty of the study, and relevancy of the research.
  • Methodology – introduce the main methods applied in the study and participants.
  • The main results – present the most significant findings of the study.
  • Conclusions and implications – present the main conclusions of the study and possible implications of the results.