VDU Psichologijos klinikos seminarų ciklas studentų psichologinei gerovei stiprinti

 

VDU Psichologijos klinika kviečia visus VDU studentus dalyvauti seminarų cikle, skirtame stiprinti studentų psichologinę gerovę! Seminarų ciklas vyks 2021 m. sausio 8-28 dienomis, Zoom platformoje.

  1. “Pirmoji emocinė pagalba” dr. Loreta Zajančkauskaitė – Staskevičienė, 2021-01-08, nuo 13 val. (iki 100 dalyvių).

Ką daryti ir ką sakyti esant šalia žmogaus, išgyvenančio emocinį sukrėtimą? Kaip elgtis pačiam, patyrus emocinį sukrėtimą? Šiuos ir panašius klausimus analizuosime susitikimo metu. Taip pat tyrinėsime įsitikinimus apie tai, kaip „reikia“ jaustis, kas būna, jei neleidžiame sau jaustis blogai ir kaip būti geru žmogumi, nekenkiant psichikos sveikatai. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda – https://forms.gle/4BPCpShChQRoyA6W9

  1. “Streso įveika ir neigiamų emocijų valdymas” prof. dr. Aidas Perminas, 2021-01-13, nuo 13 val. (iki 100 dalyvių).

Užsiėmimo tikslas – supažindinti su pagrindinėmis streso teorijomis bei šių teorijų praktinio pritaikymo galimybėmis. Paskaitos metu bus pristatomos pagrindinės streso priežastys, pasekmės, teigiami ir neigiami streso aspektai, įveikimo būdai; supažindinama su paprastais streso ir emocijų valdymo ir relaksacijos būdais, jų panaudojimo galimybėmis atsikratant įtampos ir geriau pažįstant save. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda – https://forms.gle/oZaciQtjyoAhonvy5

  1. “Seksualinis priekabiavimas: kaip pasireiškia, kaip atpažinti ir kur kreiptis?” prof. dr. Kristina Žardeckaitė – Matulaitienė, 2021-01-20, nuo 13 val. (iki 50 dalyvių).

Paskaitos-diskusijos metu kalbėsime kaip atskirti flirtą nuo seksualinio priekabiavimo, aptarsime seksualinio priekabiavimo rūšis, jo paplitimą, kalbėsime, ar įmanoma numatyti, kas gali būti potenciali seksualinio priekabiavimo auka ir smurtautojas, kokių priemonių galima ir reikia imtis, siekiant užkirsti kelią seksualiniam priekabiavimui ar sumažinti jo neigiamas pasekmes. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda – https://forms.gle/7YgAMzWixVqkDTSf8

  1. “Kaip įveikti gyvenimo iššūkius ir nepalūžti” doc. dr. Rytis Pakrosnis, 2021-01-28, nuo 13 val. (iki 100 dalyvių).

Gyvenime norime laimės ir gerovės, tačiau likimas mums neišvengiamai siunčia išbandymus ir iššūkius. Taip ir siūbuojame sau kažkur tarp kentėjimo ir klestėjimo. Ne viskas gyvenime priklauso nuo mūsų, bet kai kas juk priklauso. Kaip atsirinkti ir kaip pasirūpinti savimi, kad padidintume tikimybę įveikti gyvenimo iššūkius ir atsitiesti nepalūžę? Kas yra atsparumas ir kaip galime jį ugdyti patys? Kaip žinoti, kada laikas kreiptis pagalbos į kitus ir kuo jie gali padėti? Šiuos bei kitus klausimus paliesime seminare, susipažinsime, ką apie tai sako psichologija ir ieškosime savo atsakymų. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda – https://forms.gle/YuLQdDgF1d2DGpZd9

VDU Psichologijos klinika

www.psichologijosklinika.vdu.lt