VDU Psichologijos klinikos seminarų ciklas psichologinei gerovei stiprinti

VDU Psichologijos klinika kviečia universiteto bendruomenę (studentus ir darbuotojus) dalyvauti seminarų cikle, skirtame stiprinti psichologinę gerovę. Seminarų ciklas vyks 2022 m. sausio 10-31 dienomis, MS Teams platformoje.

 

 

  1. “Pirmoji emocinė pagalba”, dr. Loreta Zajančkauskaitė – Staskevičienė, 2022-01-10, 14 val.

Ką daryti ir ką sakyti esant šalia žmogaus, išgyvenančio emocinį sukrėtimą? Kaip elgtis pačiam, patyrus emocinį sukrėtimą? Šiuos ir panašius klausimus analizuosime susitikimo metu. Taip pat tyrinėsime įsitikinimus apie tai, kaip „reikia“ jaustis, kas būna, jei neleidžiame sau jaustis blogai ir kaip būti geru žmogumi, nekenkiant psichikos sveikatai. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/Fm2wrEQ8VWuNY5Cr7

  1. “Paprasti streso valdymo būdai”, prof. dr. Aidas Perminas, 2022-01-19, 14 val.

Užsiėmimo tikslas – supažindinti su pagrindinėmis streso teorijomis bei šių teorijų praktinio pritaikymo galimybėmis. Susitikimo metu bus pristatomos pagrindinės streso priežastys, pasekmės, teigiami ir neigiami streso aspektai, įveikimo būdai; supažindinama su paprastais streso ir emocijų valdymo ir relaksacijos būdais, jų panaudojimo galimybėmis atsikratant įtampos ir geriau pažįstant save. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/G5nMej2PdqDYtYvr9

  1. “Kaip įveikti gyvenimo iššūkius ir nepalūžti”, doc. dr. Rytis Pakrosnis, 2022-01-27, 14 val.

Gyvenime norime laimės ir gerovės, tačiau likimas mums neišvengiamai siunčia išbandymus ir iššūkius. Taip ir siūbuojame sau kažkur tarp kentėjimo ir klestėjimo. Ne viskas gyvenime priklauso nuo mūsų, bet kai kas juk priklauso. Kaip atsirinkti ir kaip pasirūpinti savimi, kad padidintume tikimybę įveikti gyvenimo iššūkius ir atsitiesti nepalūžę? Kas yra atsparumas ir kaip galime jį ugdyti patys? Kaip žinoti, kada laikas kreiptis pagalbos į kitus ir kuo jie gali padėti? Šiuos bei kitus klausimus paliesime seminare, susipažinsime, ką apie tai sako psichologija ir ieškosime savo atsakymų. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/jrLGTipJCaxQwNmHA

  1. “Savęs pažinimas: tapk tuo, kas esi”, Dovilė Jonušienė, 2022-01-31, 14 val.

Vokiečių filosofo F. Nyčės posakis „tapk tuo, kas esi“ rodo kryptį savęs pažinimo kelyje. Kas aš esu? Kaip man tą Tikrąjį save surasti? Kuo aš esu unikalus? Susitikimo metu aptarsime savęs pažinimo būdus, mėginsime atrasti savo stipriąsias puses. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/82oiCACb1pF5wBAT9

VDU Psichologijos klinika

www.psichologijosklinika.vdu.lt