VDU mokytojus kviečia dalyvauti virtualiuose seminaruose

Balandžio 2 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja virtualius seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

REGISTRACIJA (iki kovo 26 dienos arba kol bus laisvų vietų)

Iki trijų akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis bei patirtimi. Šie seminarai – tai puiki galimybė įgyti žinių, užmegzti ryšius, kurie pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje.

VDU mokyklų atstovams siūlo daugiau kaip 35 seminarus skirtingomis temomis, iš kurių kiekvienas galės atrasti sau aktualų ir tinkamą. Registruojantis rekomenduojama rinktis savo srities arba bendrojo ugdymo seminarą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vienu laiku vyks keli skirtingų sričių seminarai. Mokyklų atstovai visos dienos metu gali dalyvauti trijuose seminaruose pasirenkant po vieną atskirai iš vykstančių nuo 9 val., nuo 12 val. ir nuo 15 val.

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai. Seminarai yra nemokami.

Registracija yra būtina. Visuose seminaruose vietų skaičius yra ribotas.

REGISTRACIJA (iki kovo 26 dienos arba kol bus laisvų vietų)

Apie prisijungimą prie virtualių seminarų mokytojai bus informuojami likus 3-4 dienoms iki renginio registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu.

SEMINARŲ SĄRAŠAS

Lektorė: Lina Bartusevičienė

Laikas: nuo 15 val.

Trukmė: 1 ak. val.

Susitikimo metu aptarsime, kas yra grįžtamasis ryšys (GR) ir kodėl jis toks svarbus mūsų gyvenime. Išsiaiškinsime, kodėl visgi labai sunku priimti grįžtamąjį ryšį. Interaktyvių pratimų pagalba analizuosime savo patirtis priimant GR iš kitų žmonių (mokinių, kolegų, vadovų). Išbandysime metodus, kurie leidžia konstruktyviau pasinaudoti gaunama informacija kuriant tarpusavio santykius.

Lektorė: Prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė

Laikas: nuo 15 val.

Trukmė: 1 ak. val.

Nuostatose atsispindi mūsų vertinimai ir požiūris. Jos veikia mūsų elgesį. Todėl labai svarbu, kad atpažintume nuostatų poveikį mokytojo santykiui su mokiniu ir kaip mokytojo nuostatos veikia mokinio elgesį. Seminaro metu analizuosime skirtingų nuostatų poveikį sąveikai mokytojas – mokinys.