VDU Karjeros dienos 2021: Aš, „socialinių tinklų aš“ ir karjera

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras spalio 26–28 dienomis kviečia studentus, absolventus bei VDU bendruomenę dalyvauti „VDU Karjeros dienos 2021“ renginiuose. Siekiant laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių, norint dalyvauti gyvuose renginiuose bus reikalinga išankstinė registracija, galiojantis Galimybių pasas, taip pat visų renginių metu būtina dėvėti veido kaukes. Renginiai taip pat bus gyvai transliuojami Vytauto Didžiojo universiteto YouTube paskyroje.

Šių metu pagrindinė renginių tema „VDU Karjeros dienos 2021: Aš, socialinių tinklų aš ir karjera” – paskatinimas kuriant savo karjerą, nepamiršti socialinių tinklų galimybių, išmokti tikslingai naudotis socialiniais tinklais kaip dar vienu įrankiu, kuris padeda kurti, formuoti savo įvaizdį, siekiant būti pastebėtu ne tik tarp draugų, bet ir tarp darbdavių. Motyvacija domėtis naujausiomis tendencijomis, pažinti karjeros galimybes, slypinčias socialinėje erdvėje, bet kartu nepamiršti savęs motyvavimo bei psichologinės sveikatos. Taip pat ir priminimas, kad kasdienį „scrollinimą“ galima išnaudoti produktyvaus turinio kūrimui, darbo paieškoms ir savo asmeninio įvaizdžio internete tobulinimui, kuris gali padėti surasti net svajonių darbą.

Studentų karjeros dienose lauks informatyvūs ir įtraukiantys specialistų pranešimai bei patarimai įvairiais klausimais, Lietuvos įmonių bei organizacijų virtualūs prisistatymai, kurie šiuo metu ieško darbuotojų, praktikantų ar savanorių bei malonios dovanos. Karjeros dienų dalyviai taip pat turės puikią progą NEMOKAMAI pasidaryti profesionalią nuotrauką, kuri tiks gyvenimo aprašymui ar LinkedIn paskyrai ir patrauks kiekvieno darbdavio akį.

Nemokama virtuali CV klinika

Susikūrėte savo gyvenimo aprašymą (CV) ir norite pasitarti bei išgirsti konsultanto nuomonę? Galėsite mums atsiųsti savo CV el. paštucv@vdu.lt, o VDU Karjeros centro konsultantai jį peržiūrės, pakomentuos, pateiks pastabas bei patarimus, kaip patobulinti CV, kad jis būtų patrauklus ir atitiktų visus reikalavimus!

KARJEROS DIENŲ PROGRAMA