„VDU Karjeros dienos 2016“. „Praktika + Savanorystė“

VDU Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66, I a., Kaunas)

Kovo mėnesį į Vytauto Didžiojo universitetą sugrįš „VDU Karjeros dienos 2016“ – susitikimai, seminarai, diskusijos ir kiti renginiai, skirti visiems VDU studentams, planuojantiems savo karjerą ir studijas.

Šiemet „VDU Karjeros dienos“ vyks tris dienas – tris kovo mėnesio trečiadienius: kovo 9, 16 ir 23 d. Kiekviena diena turės savo šūkį: „Verslas + Mokslas“, „Praktika + Savanorystė“ ir „Darbas + Studijos“.

Seminaruose savo patirtimi ir patarimais dalinsis, apie karjeros galimybes pasakos verslininkai, ekspertai, start-up ir kitų įmonių darbuotojai, VDU Verslo praktikų centro, AIESEC ir kitų organizacijų atstovai.

Tarp renginiuose nagrinėjamų temų – praktikos ir savanorystės galimybės, mokslo ir verslo partnerystė, karjera biotechnologijose, savanorystės svarba teisininko karjerai, jaunimo karjeros situacija bei lūkesčiai ir t. t.

Puslapis socialiniame tinkle „Facebook“