VDU diplomų įteikimo iškilmės

Birželio 21-23 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose Diplomų įteikimo renginiuose.

Birželio 21-ąją diplomai bus įteikiami Ekonomikos ir vadybos fakulteto, VDU Švietimo akademijos Kaune, Teisės fakulteto absolventams. Taip pat VDU Muzikos akademijos ir VDU Žemės ūkio akademijos (Žemės ūkio inžinerijos fakulteto, Agronomijos fakulteto bei Miškų ir ekologijos fakulteto) absolventams.

Birželio 22-ąją diplomai bus įteikiami Gamtos mokslų fakulteto, Informatikos fakulteto, Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto ir Katalikų teologijos fakulteto absolventams. Taip pat VDU Žemės ūkio akademijos (Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto bei Bioekonomikos plėtros fakulteto) absolventams.

Birželio 23-ąją diplomai bus įteikiami Socialinių mokslų fakulteto, Menų fakulteto bei Humanitarinių fakulteto absolventams. Taip pat VDU Švietimo akademijos absolventams Vilniuje.

Apgailestaujame, tačiau šventė nebus atvira visiems. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, švelninančius karantino sąlygas valstybėje,  tačiau paliekant apribojimus ir siekiant išvengti net menkiausios COVID-19 plitimo galimybės bei norint užtikrinti universiteto bendruomenės narių ir jų artimųjų saugumą, šiemet VDU Diplomų renginys vyks kiek kitaip nei įprasta.

Vytauto Didžiojo universiteto diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU erdvėse, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus, atsiėmusius diplomus, galės pasveikinti ir nusifotografuoti lauke, o pačią diplomų įteikimo ceremoniją kviesime stebėti tiesiogiai savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

Raginame visus šventės svečius pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Absolventams ir kitiems Diplomų įteikimo šventės dalyviams privaloma dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.

Visa detalesnė informacija, susijusi su diplomų įteikimais, atsižvelgiant į ekstremalios padėties Lietuvoje situaciją ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijas, bus patikslinta artėjant šventiniams VDU Diplomų įteikimo renginiams.

Plačiau…