VDU Absolventų diena 2020

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 13 d., penktadienį, kviečia absolventus prisiminti savo Alma Mater. Šiais metais VDU Absolventų dieną minėsime kiek neįprastai – vietoje susitikimų fakultetuose, siūlome su senai matytais kurso draugais, dėstytojais ar kolegomis iš universiteto susiburti pasitelkiant išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas ar laikantis visų saugumo reikalavimų.

Esant ne itin palankiai epidemiologinei situacijai šalyje, Absolventų dieną kviečiame paminėti prisimenant VDU vykdytą iniciatyvą „Kartu per atstumą“, kurios metu akcentavome fizinio, bet ne socialinio atstumo laikymąsi. Todėl šiemet dalinsimės aktualiomis, įdomiomis ir pasiilgtomis dėstytojų vaizdo paskaitomis, kurias galėsite peržiūrėti ir kartu su universiteto laikų bičiuliais leistis į pokalbius bei diskusijas. Vakarą kviesime vainikuoti šventine vakariene savo namuose ar mieste,  nedidelėje, artimiausių studijų draugų, dėstytojų ar bendraminčių, kompanijoje (neturintiems galimybės susitikti gyvai – pasitelkti išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas) – pasidžiaugti vienas kito draugija ar pasidalinti istorijomis, susijusiomis su savo Alma Mater.

Fiksuodami akimirkas ir linkėjimus iš šventinio vakaro, nepamirškite jais pasidalinti ir socialiniuose tinkluose, pridedant grotažymę #vduni.

Renginių programa:

Diskusija „University in Transition: Raising Questions – Sharing Visions“ (anglų k.)

Lapkričio 13 d., 16 val. kviečiame VDU absolventus bei bendruomenės narius dalyvauti VDU Absolventų dienos progai skirtoje diskusijoje „University in Transition: Raising Questions – Sharing Visions“ (diskusija vyks anglų kalba).

Virtualaus susitikimo metu pristatysime šiuo metu rengiamą universiteto strategiją 2021-2027 metams bei kviesime kartu apie ją pasikalbėti. Taip pat inicijuosime diskusiją apie tai, kaip kurti efektyvų bendradarbiavimą tarp universiteto ir absolventų. Sieksime išgirsti jūsų nuomonę apie tai, ko tikitės iš universiteto pabaigę studijas, kaip įsivaizduojate savo, kaip alumno indėlį universitetui ir pan.

Taip pat atsižvelgdami į nepalankią epidemiologinę situaciją pasaulyje, kviesime absolventus bei bendruomenės narius prisiminti VDU vykdytą iniciatyvą „Kartu per atstumą“, kurios metu buvo akcentuojamas fizinio, bet ne socialinio atstumo laikymasis ir kviesime pasikalbėti apie tai kaip burti po pasaulį pasklidusius VDU absolventus, skatinti jų bendravimą bei bendradarbiavimą, aktyvinti bendras veiklas pandemijos akivaizdoje, bei jai pasibaigus.

Visus, diskusijoje norinčius dalyvauti, VDU absolventus bei bendruomenės narius kviečiame registruotis. Registracijoje nurodytais dalyvių paštais bus išsiųsta prisijungimo prie susirinkimo nuoroda.

Daugiau informacijos – jau netrukus.

Naujienas apie renginį sekite socialiniame tinkle „Facebook“.

Iki pasimatymo VDU Absolventų dienoje!