VDU absolventams – diplomų įteikimo šventė

Birželio 20 – 23 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalins šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikins su savo Alma Mater (liet. universitetu). Diplomai bus įteikti visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos bakalauro ir magistro studijų absolventams.

Birželio 20 d., antradienį, šventė prasidės VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) birželio 20-ąją, pirmadienį, 10 val., įteikimais Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalaurams, nuo 12 val. – ir EVF magistrams. Teisės fakulteto bakalauro ir magistro studijų absolventai bus išlydimi taip pat VDU Didžiojoje salėje nuo 14 val.

Tą pačią dieną 11 val. VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) universiteto bendruomenė, absolventai ir jų artimieji kviečiami dalyvauti Šv. Mišiose ir, nuo 12 val., Katalikų teologijos fakulteto absolventų šventėje.

Birželio 21 d., trečiadienį, visos iškilmės vyks VDU Didžiojoje salėje. Čia 10 val. ant scenos atsiimti diplomo žengs Menų fakulteto bakalauro ir magistro absolventai. Vidurdienį, 12 val., vyks Humanitarinių mokslų fakulteto Anglų filologijos, Anglų ir vokiečių filologijos, Lietuvių filologijos, Frankofonijos šalių kalbos ir kultūros, Italistikos ir romanų kalbų bakalauro studijų, Literatūros ir spaudos, Taikomosios anglų kalbotyros, Taikomosios lietuvių kalbotyros, Vokiečių verslo kalbos ir komunikacijos, Sociolingvistikos ir daugiakalbystės magistrantūros studijų absolventų šventė. Popiet, 14 val., diplomai bus įteikti HMF Etnologijos, Baltijos regiono kultūrų, Rytų Azijos šalių kultūrų ir kalbų, Istorijos bakalauro studijos, Vidurio Rytų Europos ir Lietuvos istorijos studijų, Lyginamųjų kultūrų studijų, Rytų Azijos regiono studijų  magistrantūros  studijų absolventams.

Tą pačią, birželio 21 dieną, ketvirtadienį, VDU Muzikos akademijos koncertų salėje (V. Čepinskio g. 5) 14 val. Muzikos akademijos absolventai atsiims studijų baigimą žyminčius bakalauro ir magistro laipsnio diplomus bei su akademijos bendruomene ir artimaisiais dalinsis muzika.

Birželio 22, ketvirtadienį, 10 val. VDU Didžiojoje salėje rinksis Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Politikos mokslų, Viešojo administravimo bakalauro ir neakivaizdinių studijų, Tarptautinės politikos ir vystymo, bakalauro studijų; Diplomatijos ir tarptautinių santykių studijų absolventai. Popiet, 13 val., vyks to paties fakulteto, PMDF ES viešosios politikos administravimo, Skandinavijos ir Baltijos šalių, Socialinės ir politinės kritikos, Šiuolaikinės Europos politikos, Valstybės institucijų administravimo, Viešosios komunikacijos bakalauro studijų Žurnalistikos ir medijų analizės magistrantūros studijų absolventų šventė. Iškilmingoje diplomų teikimo ceremonijoje birželio 22 d. nuo 16 val. rinksis Informatikos fakulteto pirmosios ir antrosios pakopos studijų absolventai.

Paskutiniąją 2016/2017 m. m. diplomų įteikimų dieną, birželio 23 d., penktadienį, VDU Didžiojoje salėje nuo 10 val. rinksis Gamtos mokslų fakulteto bakalauro ir magistrantūros studijų absolventai. Nuo 12 val., vyks Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo bakalaurų ir magistro, Karjeros ir profesinio konsultavimo, Švietimo ir informacinių technologijų, Švietimo vadybos ir Pedagogikos  absolventų šventė. 14 val. bus išdalindnti paskutiniai šių mokslo metų diplomai – Socialinių mokslų fakulteto Socialinės politikos, Sociologijos ir antropologijos bakalauro, Socialinės antropologijos magistro, Taikomosios sociologijos, Psichologijos, Mokyklinės psichologijos, Organizacinės psichologijos , Sveikatos psichologijos absolventų šventė.