Universitete pradedamos vykdyti StudentPulse apklausos

Vytauto Didžiojo universitetas nuolat ieško būdų kaip pagerinti studentų patirtį universitete. Tam yra labai svarbu išgirsti studentų nuomonę ir sužinoti, kokie veiksniai lemia sėkmingas studijas, tinkamai laiku reaguoti į išsakytus vertinimus, ieškoti sprendimų, kaip keisti procesus ir kurti patrauklią bei patogią aplinką.

Universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su StudentPulse platformos kūrėjais. Nuo š. m. balandžio mėn. startuoja nauja studentų apklausa, padėsianti matuoti studentiško gyvenimo pulsą ir nuotaikas. Kaip teigia šios inovatyvios platformos rengėjai – sukurtas įrankis, kuris leidžia greitai surinkti studentų atsiliepimus ir taip pat greitai išanalizavus duomenis imtis svarbių sprendimų, kurie galėtų užtikrinti ir studijų kokybę, ir studentų geresnę savijautą bei patirtį universitete. Dažnos apklausos, greitas grįžtamasis ryšys, aktyvus  fakultetų atstovų, atsakingų už studijų procesų organizavimą ir jų vykdymą, įsitraukimas gali pagerinti studijavimo sąlygas. Galimybė nuosekliai stebėti apklausų rezultatus, susirinkti studentų pasiūlymus ir noras geriau suprasti, kokie studentų poreikiai ir siekiai svarbiausi, padės visiems įvertinti, kaip ir ką būtų galima tobulinti universiteto, kiekvieno fakulteto ar akademijos studentų gyvenime.

2023 m. pavasario semestre pirmosiose apklausose bus kviečiami dalyvauti I, II kursų bakalauro ir vientisųjų studijų studentai bei I kurso magistrantai. Trumpos apklausos, sudarytos iš kelių klausimų, bus pateikiamos atsižvelgiant į svarbiausius studijų eigos etapus ir universiteto gyvenimo ritmą. Apklausos anoniminės.

Kviečiame studentus aktyviai išsakyti savo nuomonę, o fakultetų ar akademijų atstovus – padėti užčiuopti studentiško gyvenimo pulsą ir kartu tobulėti, bendraujant ir kuriant patogią aplinką sėkmingoms studijoms vystyti!

Plačiau apie StudentPulse