Trumpalaikiai kursai ir mokyklos užsienyje

Dėmesio! Vytauto Didžiojo universitetas skelbia naują galimybę VDU studentams išvykti į trumpalaikius kursus ir vasaros/žiemos mokyklas užsienyje su VDU mobilumo stipendija.

Trumpalaikiai kursai ir vasaros/žiemos mokyklos užsienyje – tai išskirtiniai pasiūlymai, kurių dėka VDU studentai gali ugdyti įvairius asmeninius įgūdžius, įgyti papildomų akademinių žinių ir kreditų, mokytis užsienio kalbų ir pažinti kitas kultūras.

VDU studentai yra kviečiami:

1. Susipažinti su užsienyje siūlomais trumalaikiais kursais ir vasaros/žiemos mokyklomis:
  2. Išsirinkti labiausiai dominančius kursus/mokyklas užsienyje, kurie suteikia kreditus.
  3. Atkreipti dėmesį ar:
    • kursų laikotarpis užsienyje nesikerta su VDU studijų laikotarpiu;
    • ar užteks laiko užpildyti reikiamus dokumentus (patikrinti priimančios institucijos skelbiamus terminus angl. Application Deadline.
  4. Užpildyti el. konkurso anketą (angl. Outgoing-Application for Short Term Courses and Summer/Winter Schools), pagrindžiant savo motyvaciją.

Studentų anketos primamos iki kiekvieno mėnesio 15 dienos.

VDU atrankos komisija įvertina studentų akademinius rezultatus ir pateiktas anketas. Atrankos rezultatai paskelbiami kito mėnesio viduryje.

Plačiau…