Tėvų akademija: Vaiko augimas ir karjeros kelio trajektorijos vaizdavimas

Karjeros konsultantė, ekspertė dr. Ilona Tandzegolskienė

Iš vaikystės turbūt daugelis prisimename “nesenstantį laike” klausimą: Kuo nori būti užaugęs/užaugusi? Atsakymas į klausimą  būdavo tuo pačiu ir lengvas, ir žaismingas ir deja nuolat besikeičiantis. Norėjosi vaikystėje būti ir astronautu, ir laivo kapitonu, ir balerina, ir ….. dar labai daug į keletą pavyzdžių netelpančių variantų. Laikui bėgant ir augant pasirinkimų mažėjo ir apsisprendimas kuo norisi būti aiškėjo.

Šiandien mano dukterėčia Gabija (10 metų) paskelbė jog nori būti kirpėja arba dantiste. Paklausus dėl ko tokie skirtingi pasirinkimai, atsakė, kad abi profesijos labai įdomios ir visai nesvarbu, kad tai labai skirtingos veiklos. Tuo tarpu mano dukra Lukrecija (7 metai) šiandien nori būti dainininke, nors vakar norėjo būti veterinare. Ir čia visai nesvarbu kas buvo pasakyta vakar, nes šiandien kiti įspūdžiai ir kiti dienos įvykiai kviečia keisti savo norus.

Susitikimo metu bus trumpai pristatoma asmens karjeros pasirinkimo galimybės nuo vaikystės iki brandaus amžiaus, apsistojant ir stipriau diskutuojant ties dviem etapais: augimo (nuo gimimo iki paauglystės) ir tyrinėjimo (paauglystės laikotarpis).  Kalbėsime ir apie tai, kaip aktyviai tėvai turėtų “planuoti” savo vaiko/vaikų karjerą. Papildomi klausimai ir atsakymai, tikiu, konstruosis susitikimo metu.
Aktualu tėveliams atsinešti prisiminimus apie savo vaikystės svajonių profesiją.

Data: 2017 balandžio 27 diena,
Laikas: nuo 18val. iki  20.00 val.
Vieta: Jonavos 66, 108 auditorija