TAU Kauno apskrities filialui vadovaus VDU profesorė

2015 m. gruodžio 17 d. buvo išrinkta nauja Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Kauno apskrities filialo vadovė. Ja tapo Vytauto Didžiojo universiteto profesorė, Socialinio darbo katedros ilgametė dėstytoja Nijolė Petronėlė Večkienė.

Nijolę P. Večkienę direktore slaptu balsavimu išrinko dauguma balsą turinčių atstovų – 49 iš 61. „Šiuo metu daug diskutuojame su buvusia direktore, direktorato nariais ir partneriais apie TAU veiklos tęstinumą, jos plėtotę ir galimus pokyčius“, – „Kauno dienai“ sakė N. Večkienė.

Anot profesorės, ši veikla yra galimybė prisidėti prie senstančio žmogaus vaidmens visuomenėje ir jo orumo išsaugojimo.

Nuo 1997 m. Nijolės P. Večkienės mokslinė ir pedagoginė veikla yra susijusi su socialinės gerontologijos kryptimi. „Darbas Vytauto Didžiojo universitete, dėstymo ir vadovavimo patirtis, sukaupta šioje ir kitose ugdymo įstaigose, suteikė pasitikėjimo priimti naują veiklos galimybę“, – teigė nauja TAU Kauno apskrities filialo vadovė.