Tarptautinės savanorių dienos metu apdovanoti VDU savanoriai – net 3 iš 7 laimėtojų SMF studentai

Gruodžio 5 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė savanorių diena. Minint šią dieną, buvo įvertinti ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) savanoriai. Antrus metus iš eilės vykstančiame šventiniame savanorių padėkos vakare, savanoriams bei mentoriams buvo įteikiamos statulėlės bei padėkos už aktyviai vykdomą veiklą.

Vakaro metu buvo paskelbtos 7 nominacijos, iš kurių net 3 laimėjo Socialinių mokslų fakulteto studentės. Pirmoji nominacija buvo susijusi su šiais metais VDU, bendradarbiaujant su Izraelio ambasada ir Vilniaus universitetu, pradėtu vykdyti studentų savanorystės-mentorystės projektu „Kelrodė žvaigždė“. Projekto tikslas – kviesti studentus tapti savanoriais ir padėti prasčiau besimokantiems ar socialinėje atskirtyje gyvenantiems 3-6 klasių moksleiviams. Nominaciją paskelbusi VDU Tarptautinių ryšių prorektorė Ineta Dabašinskienė, ją įteikė „Ryškiausiai Kelrodei žvaigždei“ – Skaistei Gaižutytei (Psichologijos bakalauro programos studentei).

„Metų mentoriaus“, apdovanojimas buvo pristatytas praėjusių metų nugalėtojos šioje kategorijoje – Neringos Barauskaitės. Apdovanojimą laimėjo Jolanda Marčiukonytė (Socialinio darbo bakalauro programos studentė), kuri atsižvelgiant į pirmakursių apklausą ir administracijos pastebėjimus, buvo pripažinta kaip iniciatyviausia ir pareigingiausia pirmakursių mentorė.

„Metų naujoko“  apdovanojimą įteikė praėjusiais metais iniciatyviausia naujoke pripažinta Indrė Baltakytė, o šiemet apdovanojimas atiteko Ievai Kulkytei (Psichologijos bakalauro programos studentei).