Tarptautinė diskusija „Teacher Education: Understanding the Complexity, Supporting the Decisions“

Edukologijos katedros mokslininkai kviečia dalyvauti atviroje tarptautinėje diskusijoje “Teacher Education: Understanding the Complexity, Supporting the Decisions”, kuri vyks kovo 29 d. (trečiadienį) 14 val., S. ir S. Lozoraičių muziejuje, Vytauto Didžiojo universitete, K. Donelaičio g. 58, Kaunas.

Diskusijos dalyviai:
Nilza Maria Vilhena Nunes da Costa, Aveiro universiteto profesorė (Portugalija), Vizituojanti VDU profesorė. “Initial Teacher Education: What Challenges We Face Nowadays?”

Vilma Bačkiūtė, Švietimo ir mokslo ministerijos Pedagogų veiklos skyriaus vedėja.
“Understanding the Effectiveness of Sustainable Teacher Professional Development”

Natalija Mažeikienė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorė.
“Artes Liberales Principles for Initial and Continuous Teacher Education”

Moderatorė Lina Kaminskienė, Vytauto Didžiojo universiteto docentė.

Diskusija vyks anglų kalba.

Renginio dalyvių skaičius ribotas, tad prašome užsiregistruoti iki kovo 28 d. 9 val. Registracija

Naujienas galite sekti renginio Facebook paskyroje