Susitikimas su Vilkijos laikinųjų vaikų globos namų globotiniais

Šių metų sausio 26 d. SMF prodekanė dr. A. Stelmokienė, psichologijos katedros vedėja doc. dr. L. Gustainienė bei doktorantės Lina Cirtautienė ir Ugnė Paluckaitė lankėsi Vilkijos laikinuosiuose vaikų globos namuose. Susitikimo metu globotiniai buvo supažindinti su Vytauto Didžiojo universitetu, Socialinių mokslų fakulteto studijų programomis bei psichologo profesija. Vyresnieji vaikai aktyviai domėjosi galimybėmis studijuoti VDU, noriai įsitraukė į diskusijas. Vėliau globotiniai bei kiti bendruomenės nariai buvo pakviesti piešti mandalas ant stiklo poromis. Ši veikla įtraukė ir mažus, ir didelius. Neapsieita ir be dovanų – VDU atributikos ir Psichologijos katedros bendruomenės narių surinktų knygų. Tikimės, jog užsimezgęs bendradarbiavimas vystysis ir toliau.