Studentas – studentui: socialinė pagalba ir diskusijos

AIR_4132-2Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentai vėl turės galimybę būti išklausyti ir išgirsti. Šį pavasarį Socialinio darbo programos studentų „Vestos“ klubo įgyvendinamam projektui „Socialinė pagalba VDU studentams“  buvo skiriama VDU finansinė parama – tai leido organizuoti mokymus su naujais savanoriais.

Birželio 6-10 dienomis socialinių mokslų fakulteto erdvėse vyko intensyvūs mokymai, parengti pagal tarptautinę metodiką, kuriuose dalyvavo Socialinio darbo bakalauro ir magistro studijų programų studentai. VDU socialinio darbo katedros dėstytojai mokė būsimus konsultantus aktyvaus klausymosi įgūdžių pagrindų, suteikė žinių kaip veikti sunkiais asmens gyvenimo etapais.Mokymu metu studentai – savanoriai turėjo galimybę praktiškai išbandyti studijų laikotarpiu įgytas žinias ir įgūdžius.

Jau nuo 2016 metų rugsėjo mėnesio studentai – konsultantai vėl kvies bendraamžius susitikti, pokalbio metu su kolega studentai galės atvirai kalbėti apie savo problemas ir rūpesčius arba tiesiog išgerti puodelį arbatos jaukioje aplinkoje.

Studentas studentui