Studentai kviečiami dalyvauti baziniuose savižudybių prevencijos mokymuose

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja bazinius savižudybių prevencijos mokymus. Mokymų tikslas – ugdyti dalyvių gebėjimą atpažinti savižudybės grėsmę, veiksmingai reaguoti ir susieti savižudybės grėsmę patiriantį asmenį su pagalba. Mokymų metu dalyviai ugdys gebėjimą atpažinti savižudybės grėsmės ženklus, įgis ryšio su savižudybės grėsmę patiriančiu asmeniu užmezgimo pagrindus ir sužinos kur nukreipti asmenį tolimesnei pagalbai.

2022 metais organizuojant bazinius savižudybių prevencijos mokymus, prioritetas skiriamas jaunimo ir studentų tikslinėms grupėms, todėl kviečiame studentus dalyvauti mokymuose, viso – 3 val. Mokymai nemokami.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu šiomis datomis: vasario 22 dieną ir kovo 3, 15, 22, 31 dienomis 13:00 – 16:00 val.

Registracija vykdoma iki vasario mėn. 20 dienos, užpildžius elektroninę formą: https://forms.gle/JzqmMCbqjQb67EB67 .

Dalyvių skaičius ribotas.