Stiprinami VDU SMF ryšiai su Kazachstano universitetais

Balandžio 25 d. SMF prodekanė Aurelija Stelmokienė kartu su VDU ir kitų universitetų delegacija lankėsi Eurazijos nacionaliniame universitete (ENU) Kazachstano sostinėje Astanoje. Delegacijai vadovavo Lietuvos ambasadorius Kazachstane Vytautas Naudužas ir VDU rektorius prof. Juozas Augutis (daugiau apie tai čia http://www.vdu.lt/lt/vdu-atstovai-lankesi-eurazijos-nacionaliniame-universitete/).

Po oficialaus susitikimo su ENU rektoriumi, Aurelija Stelmokienė bendravo su Socialinių mokslų fakulteto dekanu, Socialinės pedagogikos ir psichologijos katedros vedėja bei dėstytojais. Psichologijos bakalauro studentams skaitė paskaitą Kognityvinės psichologijos tematika apie Atminties sportą (įvairių įsiminimo strategijų panaudojimą praktikoje).

Balandžio 27 d. SMF prodekanė kartu su kolegomis dalyvavo Kazguu universiteto studijų mugėje. Po mugės bendravo su Ekonomikos mokyklos dekane, Karjeros centro ir Bendradarbiavimo centro vadovėmis apie bendradarbiavimo galimybes mokslo srityje. Su Socialinės psichologijos studijų katedros vedėju buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, susijusios su studijomis, studentų ir dėstytojų mainai (jų dėstytojas Arman Rakhimov jau lankėsi VDU Socialinių mokslų fakultete).