Startuoja registracija į „Kelrodė žvaigždė“ programą Vytauto Didžiojo universitete

Antrus metus iš eilės, Vytauto Didžiojo universitetas, bendradarbiaudamas su Izraelio ambasada, Vilniaus universitetu, VDU „Atžalyno“ progimnazija bei Ugnės Karvelis gimnazija, vykdo savanorystės-mentorystės programą „Kelrodė žvaigždė“.

Programos pagrindinis tikslas – kviesti studentus tapti savanoriais ir padėti prasčiau besimokantiems ar socialinėje atskirtyje gyvenantiems 3-6 klasių moksleiviams, kurie bus atrenkami pagal socialinio darbuotojo ir psichologo paruoštas charakteristikas.

Programos metu savanoriai studentai, dvi valandas kartą per savaitę, bendrauja su jiems paskirtu moksleiviu ir padeda mokytis, supažindina su universitete ar Kauno mieste esančiomis veiklomis bei kartu turiningai leidžia laiką.

Projektas bus vykdomas nuo 2020 m. spalio iki 2021 m. birželio mėnesio.

Visus norinčius tapti savanoriais-mentoriais, kviečiame pildyti registracijos anketą iki š. m. rugsėjo 24 d.

Motyvaciniai pokalbiai su atrinktais kandidatais vyks rugsėjo 25 ir 29 dienomis.

Daugiau apie programą

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į VDU Studentų centrą (S. Daukanto g. 27-206) el. paštu: studentas@vdu.lt