Sociologijos ir antropologijos bakalauro studijos VDU

Birželio 3 d., ketvirtadienį, VDU Sociologijos katedra kviečia 10-12 klasių moksleivius ir jau turinčiuosius vidurinį išsilavinimą į virtualų susitikimą apie sociologijos ir antropologijos bakalauro studijas Vytauto Didžiojo universitete (VDU).

Susitikime dalyvausiantys studentai, absolventai ir dėstytojai papasakos apie šių studijų turinį – studijų dalykus, praktikos galimybes ir perspektyvas.

  • Kaip sociologijos ir antropologijos studijos įgalina analizuoti lyčių, šeimos, sveikatos, ekonomikos, religijos, politikos, migracijos ir kitas visuomenės gyvenimo sritis?
  • Kokiu būdu sociologija ir antropologija peržengia stereotipinį mąstymą? Diagnozuoja visuomenės problemas ir leidžia kurti ateities vizijas?
  • Kodėl sociologų ir antropologų itin trūksta rinkodaros srityje?

Tai pat bus galimybė daugiau sužinoti apie tarpdisciplininę bakalauro studijų programą „Visuomenė, kultūra ir komunikacija“. Ši programa yra vykdoma anglų kalba, į ją yra skelbiamas tik universitetinis priėmimas. Programos absolventai įgyja dvigubą – socialinių mokslų sociologijos bakalauro laipsnį ir gretutinės viešosios komunikacijos programos diplomą.

Virtualus susitikimas vyks birželio 3 d., 16 valandą.

Registracijos nuorodahttps://forms.office.com/r/AHg6CkzDwc

Likus dienai iki renginio užsiregistravusiems dalyviams el. paštu išsiųsime prisijungimo nuorodą.

Jei turėtumėte klausimų, prašome rašyti el. paštu: sk@vdu.lt